De eerder aangekondigde oefenwedstrijd tussen STEVO en FC Twente, in de aanloop naar het komende seizoen, gaat helaas niet door.
In aanloop naar komend seizoen waren er voor FC Twente twee verschillende voorbereidingsprogramma’s, afhankelijk of de club wel of niet Europees voetbal zou spelen. Nu FC Twente niet Europa in gaat past de oefenwedstrijd STEVO - FC Twente niet in het voorbereidingsprogramma.
Dat is een teleurstellend bericht, zeker omdat er – mede naar aanleiding van de eerdere ontmoeting tussen beide ploegen – duidelijke verwachtingen zijn ontstaan bij onze leden, supporters en betrokkenen. Zowel FC Twente als STEVO betreuren het dat de wedstrijd nu niet kan plaatsvinden.
Uitstel betekent in dit geval echter géén afstel. Beide clubs gaan samen bekijken op welk moment de wedstrijd alsnog gespeeld kan worden. Uiteraard houden we jullie daarvan op de hoogte.
Sportieve groeten,
Bestuur STEVO